Zimowa dekoracja na okno

Wspaniała zimowa dekoracja! Już dawno nic mi się aż tak nie spodobało w czeluściach Internetu. Podziwiajcie i twórzcie własne krajobrazy.
  • 2 białe kartki A4
  • kawałek białego brystolu
  • taśma samoprzylepna
  • sznurek z 10 światełkami
  • śnieżynki wycięte z papieru lub naklejki w kształcie śnieżynek
  • ołówek
Pomysł nie jest nasz, ale musicie przyznać, że jest wspaniały! Znalazłam go kilka dni temu na Kreatywnym bajzlu i po prostu mnie oczarował. Przygotowanie zajmuje kilka minut, efekt jest świetny!

KROK 1 - zimowy widok

Na kartce A4 rysujemy kontury zimowego obrazka: drzewa, domki, pagórki. Rysunek może być całkiem prosty. Prawdopodobnie będziecie potrzebowali dwóch takich rysunków, by zajęły szerokość okna. Kartki sklejamy ze sobą.

KROK 2 - pagórki

Na pasku wyciętym z brystolu rysujemy pagórki różnej wysokości. Ważne by brystol sięgał od framugi do framugi okna. Z tyłu pagórków doklejamy za pomocą taśmy samoprzylepnej światełka. Włącznik najlepiej pozostawić na zewnątrz.

KROK 3 - mocowanie

Do szyby przyklejamy domki. Z przodu, do framugi przyklejamy nasze pagórki. I... gotowe. Czekamy tylko na wieczór by podziwiać efekty. Kto chce, może dokleić jeszcze kilka śnieżynek nad miastem, ale nie są one konieczne.
Artykuł "Zimowa dekoracja na okno"
znajdziesz w:

Inne podobne prace

Kopertowy kalendarz adwentowy

Wraz z nadejściem 1. grudnia rozpoczynamy odliczanie do Świąt. Dla dzieci jest to czas szczególnie magiczny, bo w odliczaniu pomaga im kalendarz adwentowy. Oto nasza propozycja wykonania takiego kalendarza.

Choinka z orzechów włoskich, wersja mała

Malutka, zgrabniutka i bardzo elegancka. Tak właśnie prezentuje się nasz tegoroczny stroik świąteczny,.

Choinka z szyszek, czyli stroik świąteczny

Taki piękny stroik z powodzeniem może zdobić każdy świąteczny strój. Niestety dzieci nie wykonają go same, ale z pomocą rodziców - jak najbardziej.