Boże Narodzenie

Półki sklepowe uginają się od świątecznych gadżetów: od bombek, poprzez łańcuchy, stroiki, na najdziwniejszych dekoracjach stołu kończąc. Czy widzieliście jednak kiedykolwiek ładniejszą choinkę niż tę ozdobioną przez Dzieci? To nie puste słowa, spójrzcie co Maluchy potrafią. Może uda się Wam ozdobić pokój Dziecka?

Ozdoby choinkowe z nietypowej masy

Choć pomysłów na tworzenie ozdób świątecznych jest tak wiele jak wielu jest twórców, to czasem warto inspirować się cudzymi dziełami. Tak też zrobiliśmy i stąd nasza masa plastyczna.

Zimowa dekoracja na okno

Wspaniała zimowa dekoracja! Już dawno nic mi się aż tak nie spodobało w czeluściach Internetu. Podziwiajcie i twórzcie własne krajobrazy.

Kopertowy kalendarz adwentowy

Wraz z nadejściem 1. grudnia rozpoczynamy odliczanie do Świąt. Dla dzieci jest to czas szczególnie magiczny, bo w odliczaniu pomaga im kalendarz adwentowy. Oto nasza propozycja wykonania takiego kalendarza.

Choinka z orzechów włoskich, wersja mała

Malutka, zgrabniutka i bardzo elegancka. Tak właśnie prezentuje się nasz tegoroczny stroik świąteczny,.

Choinka z szyszek, czyli stroik świąteczny

Taki piękny stroik z powodzeniem może zdobić każdy świąteczny strój. Niestety dzieci nie wykonają go same, ale z pomocą rodziców jak najbardziej.

Kartka świąteczna z bałwankiem z wacików kosmetycznych

Może tym razem kartka odrobinę mniej poważna? Do jej wykonania potrzeba naprawdę niewiele materiałów i czasu, więc warto spróbować.

Szopka na Boże Narodzenie

Szopka to zawsze najbardziej pracochłonny element przygotowań do Świąt. Na szczęście jej przygotowanie składa się z wielu etapów, dzięki czemu prace można rozłożyć na kilka dni.

Kartka świąteczna z filcową choinką i furą prezentów

Już najwyższy czas, żeby zacząć wysyłać kartki świąteczne. Może skusicie się i przygotujecie kilka własnoręcznie?

Aniołek ze skrzydełkami z odbitych dłoni

Malowanie własnymi dłońmi to wielka frajda dla małych artystów. Stworzenie aniołka jest na tyle proste, że nawet maluchy sobie z nim poradzą z niewielką pomocą rodziców.
Strona: - przejdź do: z 10