Dzień Babci i Dzień Dziadka

Proponujemy wspólne przygotowanie się do Dnia Dziadziusia i Dnia Babci. Dzięki wspólnym zabawom dzieci mogą stworzyć istne arcydzieła dla swoich najbliższych.

Kartka na Dzień Babci 2

Bardzo proste do wykonania kartki, które robiłam z drugoklasistami. Poradzili sobie bezbłędnie i powstały przepiękne kartki dla Babć.

Ramka na zdjęcie ze skrawków pianki dekoracyjnej

Bardzo kolorowa i bardzo prosta do wykonania!

Anturium, czyli piękny kwiat stworzony z płatka kosmetycznego i patyczka do uszu

Piękne kwiaty stworzone przy użyciu materiałów codziennego użytku, które z pewnością znajdziemy w każdym domu. Praca plastyczna nie jest czasochłonna, a efekt jest naprawdę ciekawy.

Tulipany na Dzień Mamy od Przedszkolaka

Która z kobiet nie lubi tulipanów? A tych namalowanych rączką dziecka? Prosta praca plastyczna może stać się świetnym prezentem na Dzień Mamy.

Breloczek z kawałków filcu dla taty

Czasem brakuje pomysłu na drobne prezenty dla taty czy dziadziusia, które można samodzielnie wykonać. Pokazujemy bardzo prosty sposób na wykonanie breloczka do kluczy.

Tęczowy bukiet z filcu dla Babci i Dziadka

Bukiet wykonany z kawałków filcu i patyczków po szaszłyku. Jeśli macie ochotę, możecie stworzyć więcej kwiatów, by bukiet był jeszcze bardziej kolorowy.

Laurka na Dzień Babci, którą mogą wykonać małe dzieci

Czy jest jakiś piękniejszy prezent na Dzień Babci od ręcznie wykonanej laurki? Pokazana przez nas kartka może zostać wykonana (z niewielką pomocą rodzica) nawet przez trzyletnie dzieci!

Malowanie nicią, świetny pomysł na niepowtarzalne obrazki

Jest to NIEPOWTARZALNY OBRAZ „STREFY DZIECI” grubszą nicią wykonany, nadesłany na nasz konkurs. Świetna praca i świetna zabawa!

Łąka pełna polnych kwiatów jako pomysł na prezent

Czasem brakuje pomysłów na wykonanie prostych upominków czy to na Dzień Nauczyciela czy Dzień Mamy. Gdy i Wam będzie coś trudno zaproponować dzieciom, wtedy skorzystajcie z pomysłu stworzenia ukwieconej łąki.
Strona: - przejdź do: z 4