Dzień Matki

„A ja wolę moją mamę!” – nie ma nic piękniejszego od gorących słów miłości naszych Dzieci. Istnieje setki sposobów na okazanie czułości, wdzięczności. Kilka takich propozycji na zabawę z dzieckiem związanych z tym wspaniałym świętem prezentujemy poniżej. Wspólnie możemy stworzyć laurki, bukiety kwiatów i inne nie mniej efektowne gadżety.

Obrazek na Dzień Mamy

Taka ramka nadaje się nie tylko na Dzień Mamy, ale na każdą inną okazję. Można ją przygotować także bez okazji, wystarczy zrobić wewnątrz odpowiedni rysunek.

Ramka na zdjęcie ze skrawków pianki dekoracyjnej

Bardzo kolorowa i bardzo prosta do wykonania!

Zakładka do książki Hello Kitty

Jeśli lubicie czytać książki, na pewno nie pogardzicie kolejną zakładką. :) Tym razem w wersji z Hello Kitty, ale tak naprawdę można zamiast niej stworzyć każdą inną postać.

Tulipany na Dzień Mamy od Przedszkolaka

Która z kobiet nie lubi tulipanów? A tych namalowanych rączką dziecka? Prosta praca plastyczna może stać się świetnym prezentem na Dzień Mamy.

Pudełeczko na szpargały dla Mamy

Skromne pudełeczko na szpargały to świetny prezent na Dzień Kobiet czy Dzień Mamy. Może takie pudełko pozwoli uporządkować guziki albo nici?

Łąka pełna polnych kwiatów jako pomysł na prezent

Czasem brakuje pomysłów na wykonanie prostych upominków czy to na Dzień Nauczyciela czy Dzień Mamy. Gdy i Wam będzie coś trudno zaproponować dzieciom, wtedy skorzystajcie z pomysłu stworzenia ukwieconej łąki.

Broszka z filcu dla Mamy, Cioci albo Babci

Takie broszki dostały wszystkie mamy w grupie przedszkolnej naszego synka. Są bardzo proste do przygotowania, a tak ładne, że można je nosić na co dzień, nie tylko w Dniu Mamy.

Bombonierka dla Mamy z domowej czekolady

Domowa czekolada nie musi występować wyłącznie pod postacią bloku czekoladowego. Nasze pralinki są tego niewątpliwym przykładem.

Ramka na zdjęcie z pianki dekoracyjnej

Jeśli dzieciaczki nie radzą sobie jeszcze z nożyczkami, pomóżmy im. Mocowanie dekoracji do ramki z pianki z pewnością im się spodoba! A i prezent na Dzień Mamy będą miały gotowy.
Strona: - przejdź do: z 3