Dzień Taty

Tworzenie laurek dla taty może być prawdziwym wyzwaniem dla małego artysty. Niezależnie od tego, co przygotujemy, na pewno zostaniemy docenieni!

Breloczek z kawałków filcu dla taty

Czasem brakuje pomysłu na drobne prezenty dla taty czy dziadziusia, które można samodzielnie wykonać. Pokazujemy bardzo prosty sposób na wykonanie breloczka do kluczy.

Radosne zakładki do książek

Jeśli dużo czytamy z dziećmi, z pewnością przydadzą się nam poręczne zakładki. Każda książeczka może mieć swoją! Przygotowanie jednej zakładki to zaledwie parę minut.

Kartka z zestawem krawatów dla Taty

Pomysł na laurkę na Dzień Taty czy Dzień Dziadka. Jeśli tło będzie stanowiła kolorowa kartka, cała laurka będzie jeszcze ładniejsza.

Prosta kartka na Dzień Taty

Czasem pomysły najmniej wyszukane okazują się najlepsze. Spójrzcie na naszą kartkę na Dzień Taty i sami oceńcie.

Kartka dla Taty z koszulki malucha

Podobnych pomysłów krąży w Internecie bardzo dużo. My postanowiliśmy wykorzystać (zamiast kartek i filcu) niemowlęcą koszulę z kołnierzykiem i stworzyć kartkę dla taty na urodziny. Taka laurka sprawdzi się także przy okazji Dnia Taty.

Ramka na zdjęcie z patyczków na szaszłyki

W dobie fotografii cyfrowej rzadko robimy odbitki zdjęć. Te, które mamy w domu warto odpowiednio wyeksponować. Pomogą nam w tym dzieci!

Laurki od ręki na każdą okazję

Malowanie palcami stanowi świetną zabawę dla dzieci. Właściwie nie ma maluchów, które tego nie lubią. Wykorzystajmy więc ich zapał i stwórzmy coś, co ucieszy bliskich.
Strona: - przejdź do: z 1