Halloween

Choć jest to typowo amerykańskie święto, na dobre zakorzeniło się w polskim kalendarzu imprez. Przedszkola i szkoły organizują bale, w miastach pojawiają się przebierańcy. Warto się przyłączyć i zorganizować kilka zabaw dla dzieci w domu.

Nietoperze z wytłaczanek po jajkach, czyli pomysł na Halloween

Nietoperze to dekoracja nie tylko na Halloween. To kolejna recyclingowa propozycja na ćwiczenie małych rączek. My takie nietoperze tworzyliśmy w świetlicy szkolnej.

Jak samemu zrobić strój nietoperza dla dziecka

Potrzebujecie stroju np. na Halloween albo na bal karnawałowy, ale nie macie czasu, by wymyślić coś spektakularnego? Zróbcie dzieciom w parę minut strój nietoperza, a zaoszczędzicie i czas i pieniądze.

Lampion z nietoperzem na Halloween

Halloween wymaga od dzieci pewnych przygotowań. Wystarczy wziąć na warsztat wszystkie nasze strachy, a wyjdzie coś magicznego. Dziś nietoperzowy lampion. Może to dobry pomysł na oswojenie z ciemnością?

Duch na Halloween, czyli straszna dekoracja

Nawet tak kontrowersyjne "święto" sprawia, że budzą się w nas pokłady kreatywności. Co zrobić, by było straszne, ale jednak nie za bardzo? Może pieluchowy duch jest dobrym rozwiązaniem.

Zupa dyniowa

Jesienią na stołach królują dynie. Może i Wy się skusicie na pyszną, kremową dyniową zupę?

Dynia na Halloween

Te lampiony zna cały świat. Są niezwykłe, magiczne i każdy jest inny!

Słodki duszek

Duchy nie są takie straszne, gdy poda się je na słodko. Smacznego!

Lampion na Halloween

Halloween w Polsce świętujemy dopiero od lat 90. Dziś cieszy się ogromną popularnością. Dlatego warto dobrze przygotować się na ten jedyny w roku wieczór strachów.
Strona: - przejdź do: z 1