Inne

Jest wiele okazji w ciągu roku, które wymagają choćby wzmianki na stronie takiej jak ta. Zgromadziliśmy tutaj maski karnawałowe, z czasem zaczną pojawiać się także inne dzieła. :)

Godło Polski na dwa sposoby. Origami płaskie koła i wyklejanie piórami.

11 listopada to dzień, w którym wszyscy tworzymy z dziećmi flagi, godła, śpiewamy pieśni patriotyczne. Dziś prezentujemy Godło Polski, które mogą stworzyć najmłodsi.

Pudełeczko na szpargały dla Mamy

Skromne pudełeczko na szpargały to świetny prezent na Dzień Kobiet czy Dzień Mamy. Może takie pudełko pozwoli uporządkować guziki albo nici?

Kartka z okazji narodzin dziecka

Zrobienie takiej kartki nie wymaga zdolności plastycznych. :) Na jej wykonanie potrzebujemy około 15 minut.

Ekologiczna Marzanna z rolek i bibuły

Marzanna oczywiście mogłaby być ładniejsza. Ale czy o to w tym chodzi? Naszą kukłę tworzy się szybko, ekologicznie i nie będzie jej żal, gdy przyjdzie na nią czas... :) Tradycyjnie powinna powstać ze słomy, ale trudno o snopek w centrum miasta.

Jadalny kwiatek na Dzień Kobiet

Z pewnością znajdą się w przedszkolu dziewczynki, które chętnie przyjmą taki słodki kwiatek od małego dżentelmena z okazji Dnia Kobiet.

Faworki zwane chrustem...

Jak szaleć, to szaleć! Oto prosty przepis na przepyszne faworki. :)

Domowe pączki z nadzieniem różanym

Prezentujemy pączuszki, czyli pączki w wersji mini. Takich można zjeść więcej, a i smakują wspaniale!

Maska Tygrysa z papieru

Wykonanie maski z papieru jest bardzo proste (choć na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej), dlatego zachęcamy do stworzenia nie tylko tygrysa, ale także innych dzikich kotów. :)

Kartka dla Malucha

Tym razem propozycja dla Rodziców. Może chcecie upamiętnić jakiś dzień? Może macie ochotę własnoręcznie zrobić kartkę dla swojego Dziecka?
Strona: - przejdź do: z 1