Karnawał

Karnawał to przede wszystkim różnego rodzaju maski karnawałowe, stroje balowe i nietypowe przebrania. Zrobimy furorę, jeśli przygotujemy coś sami, a nie jest to wcale trudne!

Maska rajskiego ptaka

Karnawał to czas przebierańców i dobrej zabawy. My w tym czasie staramy się robić jak najróżniejsze maski karnawałowe, by zabawa była jeszcze ciekawsza. Dziś maska rajskiego ptaka.

Karnawałowa maska lwa z filcu

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wykonanie stroju dla dziecka, może ta krótka instrukcja okaże się przydatna. Pokazujemy jak uszyć prostą maskę lwa. Do tego wystarczy przygotować pomarańczowa bluzka, brązowe spodenki i filcowy ogonek i cały strój lwa gotowy.

Maski karnawałowe w kilka minut

Nie ma lepszego czasu na przygotowanie kolorowych masek niż czas karnawału. Czasem niewiele potrzeba, by stworzyć prawdziwe stroje. Tu pokazujemy dwa rodzaje masek.

Strój dzielnego rycerza domowym sposobem

Strój idealny na karnawał, ale i do zwykłej zabawy. Który z chłopców nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy rycerz?

Jak samemu zrobić strój nietoperza dla dziecka

Potrzebujecie stroju np. na Halloween albo na bal karnawałowy, ale nie macie czasu, by wymyślić coś spektakularnego? Zróbcie dzieciom w parę minut strój nietoperza, a zaoszczędzicie i czas i pieniądze.

Malutka korona dla małej księżniczki

Jeśli macie w domu małą królewnę, warto pomyśleć o koronie dla niej. Na początek może wystarczy wersja mini z rolki po papierze toaletowym.

Księżniczka czy wróżka, czyli zabawy z dzieckiem w teatr

Tak to już jest z małymi dziewczynkami, że marzą o byciu królewnami, czarodziejkami czy wróżkami. Jeśli i Wasze księżniczki nie mogą zdecydować się kim właściwie chcą być, sięgnijcie po naszą propozycję.

Karnawałowy strój klauna - uśmiech gwarantowany!

Śmiech to zdrowie, a z takim klaunem na pewno bez śmiechu się nie obędzie. Wykonanie stroju jest dość czasochłonne, ale koszt niewielki i uśmiech dziecka bezcenny.

Maski karnawałowe, czyli różne pomysły na świetną zabawę

Bal karnawałowy bez przebrania nie jest prawdziwym balem. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, nadszedł czas na przygotowanie własnej maski karnawałowej.
Strona: - przejdź do: z 2