Malunki

Malunki, rysunki, malowanki i kolorowanki... Znajdziecie tu wszystko, co zostało narysowane, nachlapane, odbite. :) Czy Wasze dzieci też lubią takie zabawy plastyczne i tworzenie czegoś z niczego?

Malowanie patyczkiem do uszu na folii aluminiowej

Praca plastyczna, która podoba się większości dzieci. Dlaczego? Nie wymaga zbyt wiele wysiłku, a zawsze wychodzi dobrze.

Jesienny pejzaż, czyli frotaż z użyciem suchych liści

Kolorystyka prac jesiennych jest niepowtarzalna. Kto jeszcze nie wykorzystał w tym roku liści, musi to nadrobić. Efekty są tego warte.

Jesienne drzewo wykonane przy użyciu patyczków do uszu i farb plakatowych

Jesień to pora roku, która przynosi najwięcej inspiracji, zwłaszcza dzieciom. Jesienne drzewa powstają różnorodnymi technikami i wszystkie są po prostu niezwykłe.

Malowanie na folii aluminiowej

Bardzo ciekawy efekt można uzyskać, gdy obrazek stworzy się na nietypowym podkładzie, w tym przypadku na folii alumioniowej.

Malowanie piłką, czyli zabawa plastyczna inspirowana twórczością Pollocka

Malowanie może być fascynującym zajęciem. Zwłaszcza gdy efekt jest zupełnie nieprzewidywalny. Spróbujcie namalować coś w pokazany tutaj sposób. Będziecie zadowoleni.

Malowanie nicią, świetny pomysł na niepowtarzalne obrazki

Jest to NIEPOWTARZALNY OBRAZ „STREFY DZIECI” grubszą nicią wykonany, nadesłany na nasz konkurs. Świetna praca i świetna zabawa!

Wkrótce Święta, czyli batik na papierze dla dzieci.

Zima, zima, zima... Tak, to już niedługo! Zbliża się sezon na wykonywanie prac obsypanych śniegiem. Oto propozycja Ani, która zdobyła I miejsce w urodzinowym konkursie Strefy Dzieci.

Klasyczna wydrapywanka, czyli co potrafią kredki woskowe

Pewnie wielu z Was podobną pracę wykonywało już w swoim życiu, ponieważ ta technika należy do klasyki. Czasem jednak to co stare bywa naprawdę całkiem ciekawe i dla dzieci niezwykłe.

Puchnące farby, czyli tęczowe, niejadalne wypieki

Choć te farby puchnące nie mają cech farbek kupnych, to i tak potrafią efektami zaskoczyć. Puchną to najważniejsze!
Strona: - przejdź do: z 3