Okazje

W ciągu roku obchodzimy wiele różnych świąt. Ciągle składamy sobie życzenia, dajemy prezenty i staramy się, by te dni były wyjątkowe. Specjalne zabawy z dziećmi oraz przygotowane z nimi prezenty sprawią, że z każdego dnia będziecie mogli zrobić wielkie święto.
Zachęcamy do przeglądania kolejnych działów:

Boże Narodzenie

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Karnawał

Walentynki

Wielkanoc

Dzień Matki

Dzień Taty

Halloween

Urodziny

Inne

Lampion na zimowy wieczór

Lampiony o każdej porze są nastrojowe, ale zimą mają szczególny urok. Wykonanie takiego lampionu zajmuje kilka minut, później możemy cieszyć się nim przez kilkanaście wieczorów.

Ozdoby choinkowe z nietypowej masy

Choć pomysłów na tworzenie ozdób świątecznych jest tak wiele jak wielu jest twórców, to czasem warto inspirować się cudzymi dziełami. Tak też zrobiliśmy i stąd nasza masa plastyczna.

Zimowa dekoracja na okno

Wspaniała zimowa dekoracja! Już dawno nic mi się aż tak nie spodobało w czeluściach Internetu. Podziwiajcie i twórzcie własne krajobrazy.

Sowa metodą płaskich kół, czyli prawie origami

Tęczowa sowa może stać się prawdziwą dekoracją pokoju czy sali lekcyjnej. Uśmiech sam się pojawia na widok takiego pociesznego stworzenia. Przygotowanie podobnej pracy wymaga około dwudziestu minut cierpliwości.

Krem orzechowy, czyli prawie Nutella domowym sposobem

Kto z nas nie ma czasem ochoty na słodką przekąskę? Może taki krem orzechowo czekoladowy okaże się dobry na jesienną pogodę. Spróbujcie.
Strona: - przejdź do: z 1