Praktyczne rozwiązania

Zastanówmy się jak dużo bardzo ciekawych rzeczy wyrzucamy do kosza: puszki po owocach, stare słoiki, rolki po papierze toaletowym itd. Może wykorzystując te magiczne sprzęty przygotujemy jakąś ciekawą zabawę dla dzieci?

Wachlarz na upalne dni

Gorąco? Może stworzycie z nami własny wachlarz? Gwarantujemy, że daje więcej ochłody niż klasyczny wachlarzyk zrobiony z kartki papieru.

Zakładka do książki Hello Kitty

Jeśli lubicie czytać książki, na pewno nie pogardzicie kolejną zakładką. :) Tym razem w wersji z Hello Kitty, ale tak naprawdę można zamiast niej stworzyć każdą inną postać.

Breloczek z kawałków filcu dla taty

Czasem brakuje pomysłu na drobne prezenty dla taty czy dziadziusia, które można samodzielnie wykonać. Pokazujemy bardzo prosty sposób na wykonanie breloczka do kluczy.

Przepis na ciastolinę dla dzieci

Ciastolinę przygotowuje się szybko i jej koszt okazuje się niewielki. Nie jest to co prawda identyczny produkt jak ten ze sklepu, ale raz na jakiś czas na pewno może stanowić jego zamiennik. :)

Radosne zakładki do książek

Jeśli dużo czytamy z dziećmi, z pewnością przydadzą się nam poręczne zakładki. Każda książeczka może mieć swoją! Przygotowanie jednej zakładki to zaledwie parę minut.

Praktyczny pojemnik na kredki

Czas uporządkować kredki i mazaki dzieci? Możecie stworzyć na nie specjalne pojemniki z puszek i pianki dekoracyjnej.

Puchnące farbki, czyli tworzenie oryginalnych wzorów

Jeśli szukacie jakichś niecodziennych pomysłów na prace plastyczne, warto sięgnąć po farbki, które pod wpływem temperatury zachowują się... dziwnie. Ozdobione nimi koszulki wyglądają fenomenalnie!

Jak samemu zrobić elegancki wachlarz na upalne dni

Co zrobić, by ochłodzić się w gorące, letnie dni? Proponujemy uroczy wachlarz domowej roboty, który z pewnością spodoba się każdej młodej damie. :)

Wiosenny wianek z polnych kwiatów dla małej damy

Przygotowanie wianka zajmuje zaledwie kilka minut, a dziecku potrafi sprawić niebywałą radość. Mała dziewczynka może poczuć się jak prawdziwa księżniczka!
Strona: - przejdź do: z 2